KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677278
nr 1467 7278
Georg Fischhof
(1859-1914), Österrike
Oljemålning, Hamnmotiv. Signerad med pseudonym H Wagner. Olja på duk, 53x67 cm, yttermått inklusive ram: 70x85 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:35:05
16/5 18:30:05
Georg Fischhof
Läs mer om Georg Fischhof